Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Değerli cappadociawondertour.com Üyesi

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Garanti Bankası ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır.Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması vekullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler cappadociawondertour.com'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.cappadociawondertour.com müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün vehizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcıprofilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "SSL" kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler(Örnek : Kredi kart numarası ) cappadociawondertour.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler cappadociawondertour.com'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında cappadociawondertour.com'a sormak istediğiniz başkasorular olursa, her zaman info@talewaytravel.com.com e-posta adresimizi kullanarak bizeulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,