Şartlar ve Koşullar
Tüm Sıcak Hava Balon Uçuşları koşullarıa tabi olarak satılmaktadır:

1: Adı sözleşmede kişideki herkes için lider olarak kabul ve bu ilerleyebilmek için ilerletilebilir ve hazırlık şeklinde adı geçen, eklenmiş veya tüm insanlar için kabul eder.

2: Gösterilen tüm web görünümündedir. Burada verilen bilgiler mevcut en son çocuklar için. Tarife kapsamındaki bakım hizmetleri, tesisleri, satın alma hakları saklıdır.

Onay Politikası

3: Balonculuk veya tam ödeme CAPPADOCIA WONDER TOUR tarafından onaylanabilir. Turun merkeze bağlı olarak depozito 20 ila% 40'ı arasında değişebilir, toplam fiyatin%

Geri Ödeme Politikası 4: Sağlık veya hizmet tercihinde olmak üzere herhangi bir çeşitten bir iptal etmek isteyen kişiler için tercih edilen ücretlere tabidir.

4A) Turlar için 30 gün veya daha fazla bildirim: KAPADOKYA WONDER TOUR iptali kabul edilecek. Tam ödem yapıyorsanız, depozitoyu sadece geri ödem yapmışsanız, %70'i iade talebinde bulunuyor.

4B) bir rezervasyon için 29 gün veya daha az bildirim: geri ödem yok.

Hava İptali / Gecikmeler

5: Hava izin vermezse, uçuşlar sabaha kadar gecikebilir, bu uçuşunuzdan ilk sabahınıza başlayacaksınız. Uçuşa katlanamazsanız tam bir geri ödeme yapılır.

6: Fiyatlara tüm sıcak hava uçuşları için sigortalar dahildir.

7: KAPAD OKYA WONDERUN ve / veya yayının TURUN'unu yakından takip ediyor. KAPADOK VEYA WONDER WONDER WONDER WONDER WONDER WONDER WONDER WONDER, programdaki herhangi bir sorun veya herhangi bir olası, makinedeki kusurlu, grevler, sans veya sansürsüz / tamamlanmamış veya sizin için uygun olabilir. Sozlemeyi. Tüm bu şekilde karşılamaları gerekenleri karşılamanız gerekir.

8: Seyahat planının veya kullanımından kullanılan her şeyden bir değiştirme hakkı saklız öğrenilmiş İndirilen fiyatlardan, benzin fiyat bitirmeleri ve fiyatından fiyat artışları beklenebilir. Bu durumdaki yolcunun yolculuk için bu okuldan bir ek bir miktar bilgisi olmayan.

9: Ekipmanın arızalanması durumunda, KAPADOKYA WONDER T / veya sorunu sorunu, onararak veya yenisiyle sorunu çözmek için 24 saat sürüyor. Bu herhangi bir geri ödem yapılmayacaktır.

10: Kapadokya Wonder Tour, Kendi Takdirine Olarak, Uçuştan Önce Hangi Bir Zamanda, içinde Bir Tur Üyesinin, Diğer Üyelerin Genel Keyfi Ve Refahı Ile Uyumlu Olmadığı Durumlarda, Geziye Katımcı Olarak. yolculuk. Bu kadar geri ödem yapılmayacaktır.

11: Beklenmedik bir memnuniyetsizlik durumunda, Fethiye'deki KAPADOKYA WONDER TOUR merkez ofisinin dikkatine güneşlenmemelidir.

12: KAPADOKYA WONDER TOUR'a sahiplik ekipleri özel bölüm programları yolcularının bölümündedir.

13: Bir yolcu uçuşa katılmazsa geri ödem yapılamaz.

14: Bu web sitesinde belirtilen bilgiler, inancımızın en iyisi için geçerlidir.