Şartlar ve koşullar
Tüm Sıcak Hava Balon Uçuşları aşağıdaki koşullara tabi olarak satılmaktadır:

1: Adı sözleşmede bulunan kişi grubun lideri olarak kabul edilir ve bu nedenle bu hüküm ve koşulları adına ve rezervasyon formunda adı geçen, eklenmiş veya değiştirilmiş tüm kişiler için kabul eder.

2: Gösterilen tüm fiyatlar web sitesinin çevrimiçi olduğu tarihte geçerlidir. Burada verilen bilgiler mevcut en son bilgilere dayanmaktadır. Tarif edilen güzergahları, hizmetleri, tesisleri, fiyatları veya araçları, herhangi bir tazminat veya geri ödeme yükümlülüğü olmaksızın değiştirme hakkımız saklıdır.

Onay Politikası

3: Balonculuk veya Tur Rezervasyonları sadece depozito alındığında veya tam ödeme CAPPADOCIA WONDER TOUR tarafından alındığında teyit edilebilir. Turun türüne bağlı olarak depozito, toplam fiyatın% 20 ila% 40'ı arasında değişebilir

Geri Ödeme Politikası 4: Sağlık veya ailevi nedenlerle dahil olmak üzere herhangi bir nedenle ürünlerinden birini iptal etmek isteyen müşteriler aşağıdaki ücretlere tabidir:

4A) Turlar için 30 gün veya daha fazla bildirim: KAPADOKYA WONDER TOUR iptal işlemini kabul edecektir. Tam ödeme yaptıysanız, depozitoyu sadece geri ödeme yaptıysanız,% 70'i iade edeceğiz.

4B) Herhangi bir rezervasyon için 29 gün veya daha az bildirim: geri ödeme yok.

Hava İptali / Gecikmeler

5: Hava izin vermezse, uçuşlar ertesi sabaha kadar ertelenebilir, bu nedenle uçuşunuzu ilk sabahınıza ayırmanızı öneririz, böylece kaçırmayacaksınız. Uçuşa katılamazsanız tam bir geri ödeme yapılır.

6: Fiyatlara tüm sıcak hava balonu uçuşları için sigortalar dahildir.

7: KAPADOKYA WONDER TURUNUN ve / veya temsilcilerinin sorumluluğu sınırlıdır. KAPADOKYA WONDER TURU, programdaki herhangi bir gecikme veya değişiklik, makine veya ekipmandaki arıza, grevler, hırsızlık, bagaj kaybı / hasarı veya savaş veya terörist faaliyetler (tehdit veya gerçek), hava koşulları veya ilgili herhangi bir sorun nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul edemez. Sözleşmeyi. Tüm bu kayıplar veya masraflar müşteri tarafından karşılanmalıdır.

8: Seyahat planının veya kullanılan operatörün herhangi bir bölümünü değiştirme hakkımızı her zaman saklı tutarız. İlan edilen fiyatlar, benzin fiyat artışları ve benzeri nedenlerden kaynaklanan fiyat artışları nedeniyle değişebilir. Bu durumda her yolcunun yolculuk için bu artışı yansıtan ek bir miktar ödemesi gerekebilir.

9: Ekipmanın arızalanması durumunda, KAPADOKYA WONDER TOUR ve / veya temsilcileri, sorunu onararak veya yenisiyle değiştirerek sorunu çözmek için 24 saat sürdü. Bu konuda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

10: KAPADOKYA WONDER TOUR, kendi takdirine bağlı olarak, uçuştan önce herhangi bir zamanda, herhangi bir tur üyesinin, diğer üyelerin genel keyfi ve refahı ile uyumlu olmadığı durumlarda, geziye katılımcı olarak reddetme, kabul etme veya kaldırma hakkını saklı tutar. yolculuk. Bu konuda geri ödeme yapılmayacaktır.

11: Beklenmedik bir memnuniyetsizlik durumunda, müşteriler şikayet (ler) i Fethiye'deki KAPADOKYA WONDER TOUR merkez ofisinin dikkatine sunmalıdır.

12: Yolcu Sorumluluğu: KAPADOKYA WONDER TOUR'a sahip olabilecekleri özel gereklilikleri bildirmek yolcuların sorumluluğundadır.

13: Bir müşteri uçuşa katılmazsa geri ödeme yapılamaz.

14: Bu web sitesinde belirtilen bilgiler, inancımızın en iyisi için doğrudur.